Zboruri city break Iași-București de la 98 euro/persoană (32 variante în iulie)

Petrece un city break la București, în România, cu prețuri începând de la 98 euro/persoană, zboruri dus-întors cu plecare din Iași.

Am găsit 32 variante de călătorie. Alege-o pe cea mai convenabilă:

Varianta 1

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-8 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 14:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București luni, 8 iulie, la ora 18:15 (zbor operat de RO).

Iași → București

14:25

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

15:35

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

18:15

lu, 08.07

București

BUH

1h 10m

RO

19:25

lu, 08.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 2

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-9 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 05:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București marți, 9 iulie, la ora 18:15 (zbor operat de RO).

Iași → București

05:25

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

06:35

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

18:15

ma, 09.07

București

BUH

1h 10m

RO

19:25

ma, 09.07

Iași

IAS

3 nopți în București

Varianta 3

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-9 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 05:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București marți, 9 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

05:25

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

06:35

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

12:50

ma, 09.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

ma, 09.07

Iași

IAS

3 nopți în București

Varianta 4

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-9 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București marți, 9 iulie, la ora 18:15 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

18:15

ma, 09.07

București

BUH

1h 10m

RO

19:25

ma, 09.07

Iași

IAS

3 nopți în București

Varianta 5

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-9 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București marți, 9 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

12:50

ma, 09.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

ma, 09.07

Iași

IAS

3 nopți în București

Varianta 6

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-9 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 14:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București marți, 9 iulie, la ora 07:40 (zbor operat de RO).

Iași → București

14:25

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

15:35

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

07:40

ma, 09.07

București

BUH

1h 10m

RO

08:50

ma, 09.07

Iași

IAS

3 nopți în București

Varianta 7

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-9 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București marți, 9 iulie, la ora 07:40 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

07:40

ma, 09.07

București

BUH

1h 10m

RO

08:50

ma, 09.07

Iași

IAS

3 nopți în București

Varianta 8

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-9 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 05:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București marți, 9 iulie, la ora 22:20 (zbor operat de RO).

Iași → București

05:25

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

06:35

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

22:20

ma, 09.07

București

BUH

1h 10m

RO

23:30

ma, 09.07

Iași

IAS

3 nopți în București

Varianta 9

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-9 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București marți, 9 iulie, la ora 22:20 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

22:20

ma, 09.07

București

BUH

1h 10m

RO

23:30

ma, 09.07

Iași

IAS

3 nopți în București

Varianta 10

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-10 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 05:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București miercuri, 10 iulie, la ora 07:40 (zbor operat de RO).

Iași → București

05:25

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

06:35

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

07:40

mi, 10.07

București

BUH

1h 10m

RO

08:50

mi, 10.07

Iași

IAS

4 nopți în București

Varianta 11

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-10 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București miercuri, 10 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

12:50

mi, 10.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

mi, 10.07

Iași

IAS

4 nopți în București

Varianta 12

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-10 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București miercuri, 10 iulie, la ora 18:15 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

18:15

mi, 10.07

București

BUH

1h 10m

RO

19:25

mi, 10.07

Iași

IAS

4 nopți în București

Varianta 13

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-10 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București miercuri, 10 iulie, la ora 07:40 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

07:40

mi, 10.07

București

BUH

1h 10m

RO

08:50

mi, 10.07

Iași

IAS

4 nopți în București

Varianta 14

Zboruri directe, fără escală, în perioada 6-10 iulie. Preț: 99 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași sâmbătă, 6 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București miercuri, 10 iulie, la ora 22:20 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

sâ, 06.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

sâ, 06.07

București

BUH

București → Iași

22:20

mi, 10.07

București

BUH

1h 10m

RO

23:30

mi, 10.07

Iași

IAS

4 nopți în București

Varianta 15

Zboruri directe, fără escală, în perioada 18-20 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași joi, 18 iulie, la ora 05:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București sâmbătă, 20 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

05:25

jo, 18.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

06:35

jo, 18.07

București

BUH

București → Iași

12:50

sâ, 20.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

sâ, 20.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 16

Zboruri directe, fără escală, în perioada 18-22 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași joi, 18 iulie, la ora 14:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București luni, 22 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

14:25

jo, 18.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

15:35

jo, 18.07

București

BUH

București → Iași

12:50

lu, 22.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

lu, 22.07

Iași

IAS

4 nopți în București

Varianta 17

Zboruri directe, fără escală, în perioada 18-22 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași joi, 18 iulie, la ora 09:15 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București luni, 22 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

09:15

jo, 18.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

10:25

jo, 18.07

București

BUH

București → Iași

12:50

lu, 22.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

lu, 22.07

Iași

IAS

4 nopți în București

Varianta 18

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 09:15 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 22:20 (zbor operat de RO).

Iași → București

09:15

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

10:25

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

22:20

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

23:30

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 19

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

12:50

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 20

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 18:15 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

18:15

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

19:25

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 21

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 19:50 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 22:20 (zbor operat de RO).

Iași → București

19:50

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

21:00

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

22:20

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

23:30

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 22

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 14:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 22:20 (zbor operat de RO).

Iași → București

14:25

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

15:35

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

22:20

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

23:30

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 23

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 14:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

14:25

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

15:35

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

12:50

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 24

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 05:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 18:15 (zbor operat de RO).

Iași → București

05:25

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

06:35

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

18:15

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

19:25

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 25

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 14:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 18:15 (zbor operat de RO).

Iași → București

14:25

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

15:35

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

18:15

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

19:25

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 26

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 05:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

05:25

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

06:35

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

12:50

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 27

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 05:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 22:20 (zbor operat de RO).

Iași → București

05:25

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

06:35

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

22:20

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

23:30

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 28

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 09:15 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

09:15

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

10:25

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

12:50

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 29

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-21 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 09:15 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București duminică, 21 iulie, la ora 18:15 (zbor operat de RO).

Iași → București

09:15

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

10:25

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

18:15

du, 21.07

București

BUH

1h 10m

RO

19:25

du, 21.07

Iași

IAS

2 nopți în București

Varianta 30

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-22 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 14:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București luni, 22 iulie, la ora 18:15 (zbor operat de RO).

Iași → București

14:25

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

15:35

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

18:15

lu, 22.07

București

BUH

1h 10m

RO

19:25

lu, 22.07

Iași

IAS

3 nopți în București

Varianta 31

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-23 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 09:15 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București marți, 23 iulie, la ora 12:50 (zbor operat de RO).

Iași → București

09:15

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

10:25

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

12:50

ma, 23.07

București

BUH

1h 10m

RO

14:00

ma, 23.07

Iași

IAS

4 nopți în București

Varianta 32

Zboruri directe, fără escală, în perioada 19-23 iulie. Preț: 98 euro/persoană.

Detaliile călătoriei:

  • Decolare din Iași vineri, 19 iulie, la ora 14:25 (zbor operat de RO);
  • Decolare din București marți, 23 iulie, la ora 18:15 (zbor operat de RO).

Iași → București

14:25

vi, 19.07

Iași

IAS

1h 10m

RO

15:35

vi, 19.07

București

BUH

București → Iași

18:15

ma, 23.07

București

BUH

1h 10m

RO

19:25

ma, 23.07

Iași

IAS

4 nopți în București

Timișoara → Milano

13:45

joi, 08.12

Timișoara

TSR

1h 45m

Ryanair

14:30

vin, 09.12

Milano

BGY

Milano → Timișoara

16:55

mar, 10.12

Milano

BGY

1h 45m

Lufthansa

14:30

mi, 11.12

Timișoara

TSR

4 nopți în Milano

Total: 37 euro

Distribuie articolul:

Lasă un comentariu